aerofotod

AEROFOTOD

Teeme kvaliteetsed ja moonutustevabad aerofotod teie planeeritavatest ehitistest (arhitektid), teedeehituse (progressifotod), kinnisvarast või sündmusest. Meie kaamerapargis leidub erinevaid kaameraid, mis võimaldavad jäädvustada kvaliteetseid fotosid nii hämaras kui eredas päevavalguses. Abistame ka fotode järeltöötluses.

Vaata tehtud töid AEROFOTOD

Soovid aerofotosid? Võta meiega kontakti – lepime hinnas kokku ja korraldame vajadusel lennuload.

Basic RGB

AEROMEEDIA

Teeme tööd multikopteritega, millede tõstejõud on vahemikus 3 – 14 kg. Meie kopterite e. droonipargis on erinevad multikopterid erinevaks otstarbeks – filmimisel -/ pildistamisel on pilt alati nähtav reaalajas maapealsetel ekraanidel.

Samuti teeme tööd kahe erineva kaugjuhitavate autodega nagu SteadyWheels ja SteadyWheel PRO. Maksimaalne kaugus videopildi edastamiseks ekraanile ja samal ajal filmimiseks võib olla kuni 500-2000 meetrit HD pildi edastamisel kuni 1km.

Vaata varasemalt tehtud töid lehelt: AEROVIDEOD
Sooviksid teenust tellida? Saada päring läbi kontaktivormi või klikka allolevale nupule ja saada meile päring. Lepime tasu osas kokku – samuti korraldame vajadusel lennuload.

katuste_inspekteerimine_720p

INSPEKTEERIMINE

Aitame teil kõrghoonete, katuste või raskemini läbipääsesvates kohtadest ülevaade saada. See töö on keerukam ja nõuab peamiselt kahe operaatori tööd, kus üks on “spotter” ehk jälgija ja teine juhib drooni. Soovid teenust? Võta meiega ühendust.

Taotle lennuluba

Lennuluba

Alates Jaanuarist 2016 on võimalik www.aerovideod.ee´st taotleda lennuluba.
Lennuloa lühem viide meelde jätmiseks: www.drooniluba.ee

Basic RGB

LENNUKOOLITUS

Sul puudub lennuoskus kaugjuhitavate droonidega?

Sooviksid kiiremini õppida?

Viime läbi koolituse kuidas oma multikopterit e. drooni tundma õppida lühikese ajaga.  Jagame nippe-/ trikke lennutamiseks, räägime nii ohutusest  kui ka kopteri ülesehitusest.
Garanteerime, et lennukoolituse läbides, oled palju enesekindlam ja lennutad oma multikopterit (drooni) julgemalt ning iseseisvalt.

droonide hooldus

HOOLDUS

Aerovideod.ee pakub hooldust, seadistamist ja uuendust erinevatele multikopteritele. Samuti abistame kaameraaluste e. gimbalite seadistamisel.

Kontrollime mootoreid, balansseerime propellerid, seadistame Futaba, Spektrum jt kaugjuhtimispulte. Programmeerime ka erinevate fotokaamerate kaugjuhtimist läbi CAMremote Pro kontrolleri: (zoom, rec-af-shoot, iso, ava ja säri) reaalajas muutmist sinu pulti. Meie pädevuses on ka videolinkide ja telemeetria ehitus ning palju muud.

Viime läbi testlennud ja ka esmalennud meie lennuplatsil. Oodatud on kõik nii vanad kui ka uued kopteri omanikud.

Hoolduse aja broneerimiseks või lisaküsimuste puhul, võta meiega ühendust!

Basic RGB

RENT

Aerovideod.ee´st on võimalik rentida video- ja fotokaameraid, objektiive, filtreid, monitore ja kaameragimbaleid. Pane kokku oma soov renditavates asjadest ja saada meile päring. Meie vaatame kas soovitud seadmed on küsitud kuupäevadel saadaval, saadame pakkumise ning kinnitame tellimuse.

Basic RGB

TOOTEARENDUS

Oleme Steady 2000 & 3000 kaameragimbalite ehitajad ja arendajad. Kaameraaluste ehitus, sõltub kaamera enda raskusest ja suurusest, mida tarvis stabiliseerida. Kaameragimbali ehitamisel, kasutame oma töös 100% täiskvaliteetset 3K karbonit ja 6-7 seeria alumiiniumi, mis on sitked, aga oma kaalult kerged.
Samuti loome spetsiaalselt kohandatud detaile, et sinu kopter või kaameraalus töötaks laitmatult. Modelleerime üles erinevaid detaile, nii CNC´s kui ka 3D detaili printimiseks. Saame alati abiks olla, et kopter või gimbal töötaks just selliselt nagu tarvis. Küsimuste korral võta meiega ühendust.

Basic RGB

POOD

Alates 2013, avasime suurima valikuga multikopterite ja droonide tarvikute veebipoe Euroopas (vt. Droonipood) ning oleme pajude tuntud kaubamärkide nagu DJI Innovations, Gens Ace ja VulcanUAV esindajad Eestis. Veebipoodi hallatakse Eestist ja UK´st. Laod asuvad UK´s, Saksamaal ja Hong-Kongis (Hiinas). Rahvusvaheline pood asub veebiaadressil: https://www.professional-multirotors.com