Marleen

Marleen

Turundus ja müük (Administratsioon)
Hoiab silma peal meie veebipoe tellimustel ja arvetel. Kui sa ei tea kus tellitud pakk on, siis tema teab! Väljastab uudiskirjasid ja valvab meie imago ning välimuse eest nii veebis kui ka väljaspool maja. Korraldab Facebooki kampaaniaid ja aitab meil olemas olla ning esile tulla erinevates veebikeskkondades.

Tel: +372 6878770
E-post: info(at)aerovideod.ee
www.aerovideod.ee

Linnar

Linnar

Arendus ja kasutajatugi (Partner)
Insener, elektroonik ja tarkvaraarhitekt. Linnar on geniaalse toote CAMremote PRO looja – tänaseks kasutab tema kaamerajuhtimise lahendust kümneid tuhandeid inimesi üle maailma. Linnar on väga võimekas insener ja kõikide arendust ja CAMremote tarkvara puudutavad küsimused ning head ettepanekud on temale teretulnud.

Tel: + 372 68 78 770
E-post: linnar(at)aerovideod.ee
E-post: tugi(at)aerovideod.ee
www.aerovideod.ee

Henry

Koolitused, tugi ja e-pood (CEO)
Ettevõtte asutaja ja juht. Viib läbi koolitusi ja aitab teha Sinu esimesed lennud. Annab sulle head nõu kuidas ehitada professionaalne multikopter, erinevaks otstarbeks. Aitab kopteri ostu valiku tegemisel. Suure kogemusega ja kirglik mudelist, kes on ehitanud üle 40´ne professionaalse (RTF) lennuvalmis multikopteri. Teab, mis toode on hea, kuna ei loe ainult selle spetsifikatsioone vaid testib neid iga päev.

Kõik üldised küsimused ja ettepanekud heaks koostööks on temale:
Tel: +372 6878770
E-post: info(at)aerovideod.ee
www.aerovideod.ee