Droonimaailm on Eesti vanim ja suurima kogemustepagasiga droonikoolitaja Eestis. Meie käe all on valminud suur hulk erineva tõstejõuga multikoptereid ja kaamerate stabilisaatoreid. Ühtlasi on Droonimaailm tunnustatud DJI remondikeskus Euroopas.

Koolitused toimuvad igakuiselt Droonimaailma Droonikeskuses.

Droonimaailma Droonikoolitus on meeldiv kingitus igale drooni või fotograafia huvilisele. Koolituste kinkekaartid leiad SIIT.

Vaata saabuvaid droonikoolitusi koolituste kalendrist

Võimalik on meid kutsuda grupikoolitust läbi viima Teie poolt valitud ajal ja kohas.
Küsimuste ja ettepanekute korral kirjutage meiel info@droonimaailm.ee

Koolitusel osalenud räägivad

Tänan kõigi nimel toreda koolituse eest! Saime teada, et mis suunas edasi liikuda ning millele rohkem tähelepanu juhtida. Eelkõige silmas pidades, et kasutada oma drooni efektiivsemalt ja ohutumalt.” Riho Anton (AS Tallinna Sadam)

Abi oli kindlasti, eeskätt hoiustamise osas ja lennutamise õigusliku poole pealt. Isiklikult olen juba natuke lennutanud drooni ja see hõljutamise osa õues oli mul juba endal läbi proovitud, kuid teistele oli see uus. Arvan et põhilised küsimused said vastused ja edasine ongi ainult praktika-praktika-praktika. Võiksite kaaluda ka näiteks eestikeelsete õppevideote loomist. Soovitan kindlasti algajatele läbida droonikoolitus kui vähegi võimalik ja näiteks firmale kes selle soetab, võib-olla jääb nii mõnigi droon terveks.” Mario Mõttus (Eesti Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused)

“Koolitaja on drooninduse valdkonnas kindlasti üks Eesti parimaid spetsialiste. Olin ka eelnevalt teemaga kursis. Pigem sain aru, et teadmised kinnistuvad kõige paremini praktika käigus. Kogu info oli suure väärtusega, ülevaade droonist, selle kasutusvõimalustest ja sellega seotud ohutegurid (akude laadimine-hoidmine)” (Eesti Keskkonnainspektsioon)

Turvalist lennutamist soovib,
Henry Tombak / koolitaja (- CEO)
droonimaailm-250px-01-01