Sul puudub lennuoskus kaugjuhitava drooniga? Sooviksid kiiremini õppida?


Kui mõned aastad tagasi olid vähestel raadio teel juhitavad multikopterid (droonid), siis tänaseks on see arv ületanud Eestis erinevate edasimüüjate arvates üle kahe tuhande. Ja drooniomanike arv kasvab jõudsalt. Nii nagu laiatarbe ja valmistoodangu müügiga ikka, on ka selles valdkonnas palju erinevaid müüjaid. See turundust läbiv teemakäsitlus: “Võta karbist ja lenda”, mis muidugi pole kaugeltki tõsi, võib paljudele saatuslikuks saada. Saab võtta karbist ja lennutama hakata (pisemate droonidega), aga tõenäoliselt vastu seina ja lage, suuremate droonide puhul vastu esimest puud või hoonet oskamatusest. Seetõttu on oluline rohkem teada alates õigest droonilennutamisest, elementaarsest ohutusest akudega ümber käimisel kuni lennulubade taotlemiseni välja. Aerovideod.ee on end pühendanud ohutuse tagamisele juba mitu aastat ja pideva droonilennutajate kasvuga, töötasime välja toote- ja lennutamise põhise koolituse nii algajaile kui ka päris professionaalsetele tegijatele. Kui tunned, et sooviksid kiiremini seda valdkonda tundma õppida või ostsid kopteri ja sooviksid rohkem teada ning õigesti alustada, võta meiega ühendust – lubame, et peale koolitust tunned end palju enesekindlamalt lennutamas

Koolitus algajale (“Basic”) Koolitus edasijõudnutele (“Extended”)
• Tutvustus
• akude laadimine, ohutus ja õige kasutamine
• Multikopteri ehitus
• Lennusaatja (pult) omadused- kasutus
• GPS seadmed -/ kasutamine
• DJI tarkvara kasutus ja lihtsam diagnostika
• Lendamise protseduurid: nõuded, tingimused ohutuse tagamisel (Lennuameti piirangud ohualadel)
• Lennutreening (osaleja isiklik droon RTF)
• Tutvustus
• Mootorite ja ESC´ide test “Timing”
• Kaameragimbalite balansseerimine
• Kaameragimbalite seadistamine (autotune)
• Video ja telemeetria lingid & data lugemine
• Drooni kokkupanek, ehitus ja diagnostika
• DJI tarkvara kasutamine ja testimine
• Lennutreening meie treening kopteriga, milleks on DJI Inspire Pro – dual ehk 2´e operaatoriga või osaleja olemas olev droon (RTF).

Aerovideod.ee droonikoolitused


Koolitus “Basic” võtab ajaliselt pool päeva (4-5 tundi), mis läheb maksma (ainult) ühele inimesele: 325 EUR +KM. Testime ja vaatame koolituse käigus üle ka soetatud kopteri, et see lennuks valmis oleks ning teeme proovilennu koos. Koolitus “Extended” kestab 1 päev, koos lõunaga – hind: 624€ +KM. Koolitusele võta kaasa hea tuju ja soetatud multikopter -/dron koos akude ja akulaadijaga ning saatja ehk pult. Oleme orienteerunud eelkõige lennutamise- ja tootepõhisele koolitusele ning garanteerime Teile olulisemalt kindlama enesetunde enda drooni teadlikumal lennutamisel. Samuti anname edasi palju-kogenud ja väärt teadmised, vältimaks kopteri lõhkumist teadmatusest või oskamatusest.

Registreeri end või uuri droonikoolituse kohta grupile! “Basic” grupikoolituse hind ühele osavõtjale: 249€ (sis. KM´i). Korraldatavad koolitused mh gruppidele leiavad aset meie uues droonikeskuse seminariruumis. Asume Tallinnast 30km väljas Kohilas.  Enda registreerimiseks grupikoolitusele, vali endale sobiv aeg koolituste kalendrist ja lisa droonikoolitus enda ostukorvi. Küsimuste korra saada meile e-kiri: info(at)droonikoolitus.ee või helista tööpäeviti telefonil: +372 68 78 770


Koolitusel osalenud räägivad

“Tänan kõigi nimel toreda koolituse eest! Saime teada, et mis suunas edasi liikuda ja millele rohkem tähelepanu juhtida, et kasutada oma drooni efektiivsemalt ja ohutumalt.”Riho (AS Tallinna Sadam)
“Abi oli kindlasti, eeskätt hoiustamise osas ja lennutamise õigusliku poole pealt. Isiklikult olen juba natuke lennutanud drooni ja see hõljutamise osa õues oli mul juba endal läbi proovitud, kuid teistele oli see uus. Arvan et põhilised küsimused said vastused ja edasine ongi ainult praktika-praktika-praktika. Võiksite kaaluda ka näiteks eestikeelsete õppevideote loomist. Soovitan kindlasti algajatele läbida droonikoolitus kui vähegi võimalik ja näiteks firmale kes selle soetab, võib-olla jääb nii mõnigi droon terveks.” Mario Mõttus (Eesti Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused)
“Koolitaja on drooninduse valdkonnas kindlasti üks Eesti parimaid spetsialiste. Olin ka eelnevalt teemaga kursis. Pigem sain aru, et teadmised kinnistuvad kõige paremini praktika käigus. Kogu info oli suure väärtusega, ülevaade droonist, selle kasutusvõimalustest ja sellega seotud ohutegurid (akude laadimine-hoidmine)”– (Eesti Keskkonnainspektsioon)

Turvalist lennutamist soovib,
Henry Tombak / koolitaja (- CEO)
aerofotod ja aerovideod